5 bezjēdzīgi kosmētiskie līdzekļi, kuriem nav vērts tērēt naudu

Katras daiļā dzimuma pārstāves kosmētikas skapītī ir noteikts kopšanas produktu komplekts, bez kura viņa vienkārši nespēj eksistēt. Tomēr ir arī vairāki līdzekļi, kuru priekšrocības ir ļoti apšaubāmas. Estētiskās medicīnas speciālisti nonākuši pie šāda secinājuma: tirgū ir daudz kosmetoloģijas produktu, kas potenciālajiem pircējiem ir pilnīgi bezjēdzīgi, un vienīgais ražošanas uzņēmumu nopelns ir spēja izsūkt no klientiem naudu. Mēģināsim saprast, no kādas kosmētikas ir nepieciešams atvadīties uz visiem laikiem.

1.Toniks

Sejas toniks ir viena no tām lietām, kuras, mūsuprāt, ir vienkārši nepieciešams, jo mums nav skaidra priekšstata par to, kas mūsu ādai ir nepieciešams. Daudz labāk ir izmantot bioloģiski tīras ziepes vai sejas tīrīšanas krēmu, kas neizjauc dermas šūnu bioķīmisko līdzsvaru. Taču, ja jums tomēr patīk šis līdzeklis, izvēlieties tonika sastāvu, kas nesatur alkoholu.

2. Līdzekļi pret celulītu

Būsim nopietni: visi kosmētikas līdzekļi, kas piedāvā palīdzību celulīta ārstēšanā, faktiski nesniedz nekādu efektu. Celulīts (ginoīdā lipodistrofija) ir galvenokārt hormonālās dabas apmaiņas patoloģija, kurai ir sarežģīts patofizioloģisks mehānisms un kuru nevar izārstēt bez dzīvesveida maiņas. Ja jūs nolemjat uzvarēt šo slimību, vispirms jums ir jāmaina uzturs, jāizvairās no sliktiem ieradumiem un regulāri jānodarbojas ar sportu. Netērējiet savu naudu un laiku tam, kas acīmredzami nedod nekādu labumu.

3. Roku krēms, kāju krēms, ķermeņa krēms…

Cilvēkiem mēģina iegalvot, ka viņiem vajadzīgi īpaši krēmi katrai ķermeņa daļai. Protams, tas ir ļoti gudrs mārketinga triks. Patiesībā ir lietderīgi iegādāties atsevišķu krēmu tikai sejai. Visām citām ķermeņa daļām varat izmantot vienu un to pašu krēmu, jo tie visi darbojas līdzīgi.

4. Šampūni un citi kosmētikas līdzekļi bojātiem matiem

Tas izklausās ļoti daudzsološi. Patiesībā, bojātus matus nevar atjaunot vai padarīt dzīvīgus, izmantojot jebkuru brīnumu metodi. Līdzeklis var padarīt tos maigākus un spīdīgākus, bet tie nekļūs veselīgāki. Vai jūs zināt, ko var darīt? Iet pie friziera. Bojāto matu vietā izaugs jauni, veselīgi mati.

5. Nakts mitrinošais sejas krēms

Saskaņā ar mūsdienu dermatoloģiskajiem pētījumiem, vissvarīgākās vielmaiņas reakcijas un ādas reģenerācija notiek naktī. Regulāri lietojot krēmus tiek traucēti šie procesi, kā dēļ pasliktinās pašatjaunošanās funkcija un tiek slāpēta tauku dziedzeru sekrēcijas aktivitāte. Laika gaitā tas noved pie vēl lielāka sausuma, jo āda kļūst atkarīga no ārējās mitrināšanas.

Protams, ir ļoti grūti piespiest sevi racionāli domāt par skaistumu. No otras puses, uzķerties uz mārketinga trikiem un tērēt daudz naudas par neko – tas ir nepieņemams greznums. Centieties būt aukstasinīgas, analizēt tirgu un izvēlēties patiešām cienīgus produktus.

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: fabiosa.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru