Apskati savas plaukstas – lūk, ko nozīmē, ja šīs līnijas sakrīt!

1 (1)

Daudzi cilvēki mēdz ticēt visādām noslēpumainām lietām. Piemēram, viņi tic horoskopiem, pareģojumiem un taro kārtīm. Ir grūti pateikt, vai ar šādu līdzekļu palīdzību ir iespējams izzināt nākotni, vai citu noderīgu informāciju. Vairumā gadījumu, tai ir tik neskaidrs un aptuvens raksturojums, ka to var interpretēt kā vien vēlies. Un šeit jau viss ir atkarīgs no jums, vai jūs pieņemat visu par ticamu.

Hiromantiju arī var klasificēt kā neoficiālu praksi, lai gan tā, tāpat kā astroloģija, ir diezgan sena mācība. Tomēr līnijas uz plaukstām kaut ko nozīmē. Patiesība vai nē, tas jums būs jāatklāj pašu spēkiem, mēs piedāvājam vienkāršu testu, kas stāstīs par tavu raksturu.

Pārbaudi, vai tev sakrīt sirds līnijas. Lai to izdarītu, savieno plaukstas kā rādīts attēlā un izlīdzini pēc mazo pirkstiņu garumiem.

1 (1)

Ja sirds līnija kreisajā rokā ir zemāk nekā labajā pusē, tas nozīmē, ka jūs esat cilvēks ar labi attīstītu intuīciju, dzīvesgudrs un ar noslieci uz romantiku.

Un otrādi. Ja sirds līnija labajai rokai ir zemāk, tas saka, ka esi mērķtiecīgs, māki priecāties par sīkumiem un pa dzīvi ej nepadodoties- īsts cīnītājs!

Ja redzat, ka līnijas perfekti sakrīt, tad tas nozīmē, ka lielas pārmaiņas dzīvē jums tiešām nepatīk. Tu dod priekšroku stingrai pašdisciplīnai un labām manierēm. Tu esi pietiekami nosvērts un zini, kā saglabāt mieru visās situācijās.

Kā redzi, nekas traks! Neviens neparedz tev neparedz fatālus lūzuma punktus dzīvē, kā to dara aizdomīgās čigānietes stacijās. Un vēl, ir vērts atcerēties, ka līnijas tavās plaukstās… var mainīties! Tā apgalvo zinātnieki!

©TOPRAKSTI.LV/FOTO: ofigenno.cc

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru