Covid-19 prasījis leģendārā televīzijas raidījumu vadītāja Lerija Kinga dzīvību


Leģendārais amerikāņu televīzijas raidījumu vadītājs Lerijs Kings aizgājis mūžībā 23. janvārī 87 gadu vecumā. Viņš slimojis ar jaunā koronavīrusa Covid-19 izraisīto saslimšanu, teikts ierakstā viņa lappusē Twitter.

“Ar dziļām skumjām “Ora Media” paziņo par Lerija Kinga nāvi – mūsu līdzdibinātāju, vadošo darbinieku un draugu. Viņš aizgāja no rīta 87 gadu vecumā Sedarsinajas medicīnas centrā Losandželosā,” teikts ziņojumā.

3. janvārī TV kanāls ABC ziņoja, ka Kings hospitalizēts ar koronavīrusu. SIrmajam kungam bija arī citas veselības problēmas.

Lerijs Kings dzimis 1933. gada 19. novembrī Ņūjorkā, Bruklinā, ebreju ģimenē – viņa ģimene nākusi no Austrijas un
Baltkrievijas.

Savā karjerā viņš vadīja vairāk nekā piecdesmit tūkstošus interviju ar politiķiem, sportistiem, māksliniekiem un citām slavenībām. Viņš ir “Emy” laureāts laureāts, Pībodija prēmijas divkārtējais laureāts un desmitkārtējais prēmijas “Cable ACE” saņēmējs.

Bijis astoņas reizes precējies. Viņam ir četri bērni no trim sievām. Kopš 1997. gada precējies ar astoto sievu Šounu Sautviku.

2010. gada jūlijā Lerijs Kings paziņoja par sava šova slēgšanu. Pēdējais raidījums iznāca 2010. gada 16. decembrī, par programmas viesi kļuva Arnolds Švarcenegers.

2021. gada janvāra sākumā tika hospitalizēts ar pozitīvu COVID-19 rezultātu.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru