Dienas horoskops 21.08.2017.

Auns

Šī ir lieliska diena, lai lai nodibinātu pilnīgu savienojumu ar kosmosu! Šajā laikā situācija var šķist nedaudz zemāka par šo pasauli. Vienkārši ļaujiet sev zināmu vietu meditācijai, lai sazinātos ar savu iekšējo es. Šajā laikā jūs nedrīkstat kontrolēt notikumus, bet jūs vienmēr varat izveidot savienojumu ar savu SIRDI!

Vērsis

Jūsu spēka laukums šodien varētu kaut ko atklāt! Iespējams, nāksies veikt kādas izmaiņas. Tās var neskart jūs vispārējā izpratnē, bet jūs varat novērtēt šo patieso izmaiņu nopelnus. Runājiet un jūtiet no sirds!

Dvīņi

Jūsu dzīvē var gadīties kāds neparedzēts notikums. Izdzīvo tagadni! Jūs vairs nevarat atkāpties. Jūs esat pārāk smagi strādājuši. Novērtējiet to, kas jums ir, kas jūs veido, un ziniet, ka dzīve turpmāk būs vienmērīgāka. Runā no savas sirds!

Vēzis

Uz tevi tiek liktas lielas cerības. Īpaši uz taviem dabas dotajiem talantiem. Tu spēsi ar visu tikt galā vienlaicīgi. Izmanto situāciju savā labā. Jūs varētu būt tas, kurš šodien audzina citus. Rūpējies un atver savu sirdi!

Lauva

Lepnums vai sods? Sods tikai tad, ja neesi pabeidzis darbu. Ja esi ceļojis ar zvaigznēm un esi ievērojis to noteikumus, viss mēnesis jūs vedis līdz šim stāvoklim. Faktiski tas varētu būt kaut kas, ko esat sagatavojis ilgu laiku. Jūs, iespējams, esat pievērsušies turpmākajām pārmaiņām un radījis jaunu mīlestību un pasauli sev. Mīlestība ir viņa, un jums ir patiesa SIRDS un ĢIMENE, kas palīdzēs jūs aizsargāt visa ceļa garumā. Novērtējiet, cik daudz jūs izmantojat savu kaislīgo gribu, spēku un, protams, savas sirds dziļumus.

Jaunava

Ceļojums uz panākumiem turpinās savu gaitu, ja pamanīsiet īstu draudzību. Šajā brīdī brāļi un māsas varētu būt ļoti svarīgi. Iespējams, ka jums ir patiesa saikne ar citiem, tāpēc uzdodiet sev jautājumu, vai jūs patiešām ticat šim brīdim. Kalpojiet sev un savai kopienai no godīgas vietas savā sirdī!

Svari

Jūsu prāts ir paplašinājies, lai parādītu svarīgas zināšanas. Iespējams, esat izveidojis kolāžu savam prātam, kas jūs izaudzinājis un radījis, kas jūs radījis tādu, kāds šodien esat. Līdzsvars ir galvenais, lai izprastu, kur iet tālāk. Šī ir diena, lai novērtētu nākotni un patiešām apmierinātu pašreizējo izaicinājumu. Jūsu instinkts ir pareizs. Spēju paplašināšana sākas no atvērtas sirds!

Skorpions

Atbrīvo prātu vai kusties uz priekšu. Jūs esat ceļojumā, kam ir daļēji poētisks raksturs. Vai tā būs uzvara vai traģēdija, jūs gūsiet dzīves pieredzi. Jūs to visu esat piedzīvojuši daudzos veidos. Jūs esat vai nu karojis savā dvēselē, vai redzējis pasauli, kas pilnīgi atšķiras no pašreizējā status quo. Jūs esat ārpus ikdienišķā, pārskatiet dzīvi ar savu patieso dvēseli un pārmaiņu pilno sirdi!

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu horoskopu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru