Mīlestības astroprognoze jūlijam: kuram trāpīs Amora bultas?


Astrologi brīdina: jūlijā Amora bultas trāpīs piecām horoskopa zīmēm. Tas nozīmē, ka personiskā dzīve izvirzīsies priekšplānā, un būs laiks mīlestībai un romantikai. Kam tieši sāksies romantiskais laiks?

Strēlnieks

Astrologi iesaka Strēlniekiem nopietni domāt par dzīves pavadoņa izvēli. Tas nozīmē, ka ir pienācis laiks spert soli tuvāk otrajai pusītei, kura jau sen gaida aktīvas darbības. Ja mēs neesam spējuši saskatīt romantisku attieksmi, nebrīnīsimies, ka otra cilvēka pacietība pārplīsīs un izjūtas izlauzīsies ārā.

Tiem, kuriem jau ir pāris, zvaigznes sola pāreju uz jaunu līmeni. Vientuļos Strēlniekus gaida liktenīga tikšanās.

Dvīņi

Iespējams, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem izdosies īstenot dzīvē lielākās pārmaiņas. Dvīņi pārāk ilgi bijuši neizlēmīgi un daudz laika pavadījuši pārdomās. Tagad ir pienācis laiks pārmaiņām. Jūsu tuvinieki gaida, ka jūs atplauksiet, iziesiet no melanholiskā stāvokļa un sāksiet cīnīties par savu laimi.

Vēzis

Liela iespēja tuvākajā nākotnē veidot attiecības, kas radīs nenovērtējamu pieredzi. Tās ļaus izdarīt lietderīgus secinājumus un formulēt partnera prasības. Vēža jutekliskums palīdzēs noskaņot cilvēkus tā, ka būs tikai jāgaida iniciatīva viņu puses. Astrologi Vēžiem sola laimi jūlija otrajā pusē.

Lauva

Lepnie un mīlošie Lauvas šajā periodā varēs remdēt savas alkas. Viņi ilgi gaidīja apbrīnu par savu personību un komplimentiem. Lauvas par atbildi varēs sniegt visu uzkrāto mīlestību dievināšanas objektam – viņi centīsies palīdzēt partnerim visā, jo tik ilgi gaidījuši.

Vērsis

Vērši pilnā apjomā saņems siltas jūtas, rūpes un atbalstu no mājas, ģimenes un tuviniekiem. Viņi lutinās šo zīmi. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji sajutīs, ka apkārtējie kļuvuši uzmanīgāki un iejūtīgāki pret viņiem. Iespējams, tās nav pārmaiņas personiskajā dzīvē, ko viņi vēlētos saņemt, bet ģimenes atbalsts ir tieši tas, kas tagad ir vajadzīgs.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Astrologi: šo sievieti noturēt spēj tikai īsts vīrietis

Iemīlēties var, attiecības – sarežģītas. Šajās zīmēs dzimušie ir pilnīgi pretstati

COMMENTS

Pievienot komentāru