Kā noskaņot sevi produktīvai dienai: 7 padomi tavam rītam

Daudziem cilvēkiem rīts ir katorgas parodija. Jo, pirmkārt, nav iespējams piecelt sevi no gultas; otrkārt, ir grūti pamosties; treškārt, spēja domāt ir nulles līmenī. Visu to var labot, izveidojot rīta režīmu. Vilks nav tik briesmīgs, kā to mālē.

Šeit ir 7 padomi, kas palīdzes padarīt rītu patīkamu un iedvesmot labai un produktīvai dienai.

1. Ieviesiet divus modinātājus

Ne vienu, ne trīs. Pirmajā gadījumā jums būs lieliska iespēja aizgulēties, otrajā – trīskārtējas mokas, kas nu nekādi nepalīdz uzmundrināties. Ja jūs izmantosiet divus modinātājus, pirmais zvans ļaus jums pamosties, tad būs laiks (10-15 minūtes), lai atmodinātu jūsu sajūtas, un tad otrais zvans beidzot piecels jūs no gultas.

2. Nolieciet viedtālruni tā patālāk

Kamēr visi pamošanās rituāli vēl nav izdarīti, neiesaistiet sevi sociālo tīklu pasaulē. Jūs varat burtiski “iesaldēt” sevi miegainajā stāvoklī, inerces dēļ pārskatot ziņu lentu, vienlaikus zaudējot daudz laika.

3. Pirmā lieta – duša

Mazgāšanās, zobu tīrīšana, dušošanās – tas viss palīdzēs pēc iespējas ātrāk uzmundrināties un radīt labu formu.

4. Pagatavojiet garšīgas un veselīgas brokastis

Brokastis – vissvarīgākā maltīte, jo tieši tās uzlādē spēku un enerģiju. Ja iepriekš nopirksiet produktus nedēļai, no kā pagatavot patīkamas brokastis (augļi, auzu pārslas, graudaugi), tad šāda pārtika būs tikai par labu. Nav nepieciešams ieciklēties uz kaut ko vienu.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru