Portāls: Melnais leopards piederējis uzņēmēja sievai

Ilustratīvs attēls

Pirms mēneša no kāda dzīvokļa Rīgā, Skanstes virsotnēs izņemtais nelikumīgi iegādātais un turētais pusaugu melnais leopards, visticamāk, piederējis sadzīves tehnikas tirgotāja PTA īpašnieka Andreja Punkas sievai Dacei Punkai, liecina portāla www.pietiek.com rīcībā esošā informācija.

Pati Dace Punka gan telefonsarunā ar portālu sacīja, ka nesaprot, par ko vispār ir runa, un no tālākas sarunas atteicās.

Taču Pietiek.com rīcībā ir apjomīga informācija, kas norāda tieši uz šo sievieti kā personu, kas leopardu turējusi un kuras uzdevumā tas arī sakropļots, amputējot ķepu pirmās falangas – pirkstu galus līdz ar nagiem.

Leopards esot iegādāts vēl kā mazs kaķēns un audzināts kā mājas mīlulis, tostarp pat spēlējies ar īpašnieces suni. Savukārt atsavināšanas brīdī tas bijis jau vairāk nekā gadu vecs.

Leopardu sievietei atsavināja, jo tas, pēc visa spriežot, ir iegādāts nelegāli, – par to nav bijis saņemts Vašingtonas konvencijas par tirdzniecību ar apdraudētajām savvaļas dzīvnieku un augu sugām sertifikāts vai atļauja, kas apliecina attiecīgo īpatņu legālo izcelsmi.

Policijā sākts kriminālprocess par apdraudēto savvaļas dzīvnieku tirdzniecības noteikumu pārkāpšanu, par ko Krimināllikumā paredzēta brīvības atņemšana līdz diviem gadiem, piespiedu darbs, vai naudas sods.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru