Ģimene cer uz brīnumu: joprojām meklē no kuģa pazuduši vīrieti

Ekrānuzņēmums no bezvests.lv Facebook profila

Pie Bezvests.lv ar lūgumu pēc palīdzības vērsās jauna sieviete, lai atrastu savu tēvu, 57 gadus veco Ukrainas pilsoni Aleksandru Kuvajevu, kurš 2021. gada 22. janvārī ap pulksten 14.00 pazuda no kuģa Baltijas jūrā.

Pēc kuģa apkalpes locekļu teiktā meita uzzinājusi, ka, visticamāk, vīrietis pārkritis pār bortu Baltijas jūras ūdeņos netālu no Igaunijas, Lietuvas, Latvijas un Zviedrijas un kuģa ceļā uz Sanktpēterburgu.

Aleksandra pazīmes: augums 178 cm, pelēkzaļas acis, plāni, tumši blondi mati.

Bija ģērbies oranžā kombinezonā, darba apavos (safety shoes) un oranžā jakā. Viņam bija brilles, lukturis un sudraba Iphone 6 ar Somijas SIM karti.

Tā kā pazušana notika uz vairāku valstu, tostarp Latvijas, teritoriālo ūdeņu robežas, lūdzu, pievērsiet uzmanību Aleksandra Kuvajeva fotoattēlam. Iespējams, Jūs kaut ko esat redzējuši vai Jums ir kāda cita informācija saistībā ar notikušo.

Ja jums ir jebkāda informācija par pazudušo vīrieti, Bezvests.lv lūdz informēt pa tālruni +371 22084084. Pazudušā vīrieša ģimene cer uz brīnumu – iespējams, viņš ir izglābies un atrodas kādā slimnīcā.

Pievienot komentāru