Grieķi pēc vakcinēšanās saņems 150 eiro izklaidēm. Latvijas dzērāji uzreiz ņemtu dubultdevu!

Pie mums studenti papildus ienākumus gūst, nododot asinis vai dzimumšūnas – būtībā, pārdodot savu ķermeni. Grieķija ir kļuvusi par narkomānu sapņu zemi, kur tev maksā par duršanos. Studentiem vispār būs skaista dzīve – par 150 eirikiem var sapirkties pelmeņus un roltonus vairākiem mēnešiem, spriež šova “Stīvais Nemelo” komiķis Maksims Trivaškevičs.

Pirms desmit gadiem Grieķija bankrotēja. Un, ja valstij jāiepērk vakcīnas un vēl jāmaksā lai kāds tās ļautu sev iešpricēt, šāds scenārijs varētu atkārtoties. Grieķija varētu kļūt par medicīniskā tūrisma sapņu zemi – atbrauc ekskursijā, pie reizes sapotējies, par šo naudu var dažas naktis padzīvot viesnīcā.

Izmanīgākie grieķi jau iepērk viltotus dokumentus, lai varētu vakcinēties vairākkārt. Daži pēc vakcinēšanās uzreiz mainīs vārdu un uzvārdu, lai sašpricētos un iekasētu ar savu jauno identitāti.

Tas motivēs “koļīties” arī nabadzīgākos antivakserus, jo nopelnīt 150 eiras piecpadsmit minūtēs ir diezgan iespaidīgi. Pie mums cilvēki fočējas pēc vakcīnas saņemšanas vai pat duršanās laikā, daudziem grieķiem Feisbukā būs bildes ar naudas žūksni.

Vienīgais mīnuss, ka vakcīnas dienā nedrīkst dzert – bet “haļavno” naudu jau vairumā gadījumu notriec tieši šādi. Nākamajā dienā nevarēs saprast- vai pohas ir no Pfizer vai tādēļ, ka neklausīji ārsta norādījumiem.

Ja šādu sistēmu ieviestu Latvijā, rūdītākie dzērāji ienāktu vakcinācijas kabinetā un uzreiz pasūtītu dubulto devu. Uzrastos arī tādi, kuri nāktu regulāri, teiktu: “man to pašu, ko parasti.” Kā agrāk nocenotās šmigas plaukti, tā vakcinācijas punkti kļūtu par obligātu pieturu pirms došanās uz Vecrīgu.

Grieķijas vidējās paaudzes dzērāji jau gatavojas protesta akcijām un maurošanai, ka tā ir tautas šķelšana un diskriminācija. Grieķu Aldis Gobzems vietējā Feisbukā ziņo, ka tas ir genocīds pret tautu.

Grieķija ir valsts, kuras dēļ mēs varam justies labāk. Latvija ir bijusi uz bankrota sliekšņa, bet mēs izķepurojāmies, ar grieķiem esam vienā laika zonā, bet viņu bankrots pierāda, ka mēs savu laiku izmantojam produktīvāk.

Mūsu labklājības ministrs Gatis Eglītis gan vairākām profesiju grupām plāno ieviest obligāto vakcināciju un nekādu 150 eiro dāvanā. Lai saprastu, ko cilvēki domā par obligāto vakcināciju, izsūtījām Ašo Evitu pavazāties pa ielām.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Kas gribēja, ir vakcinējušies.” Kā mēģinās pierunāt pārējos?

Kādēļ antivakseri vārtījās Mārupes pļavā? (VIDEO)

COMMENTS

Pievienot komentāru