Tikai 50 gadu vecumā mirusi pazīstamā astroloģe Māra Ošuroka

Ekrānuzņēmums no Instagram

Pēc pēkšņi atklātas smagas slimības aizsaulē devusies 50 gadus vecā astroloģe Māra Ošuroka, apstiprinājusi viņas draudzene un kolēģe Māra Ošuroka.

Par viņas nāvi vēl daudzi nezina, tāpēc Ošurokas Facebook lapā skatāmi daudzi apsveikumi viņas dzimšanas dienā – 11. maijā.

Arī Krievijas estrādes zvaigzne Filips Kirkorovs sociālo tīklu vietnē “Instagram” atvadījies no savas latviešu draudzenes, Latvijā populārās astroloģes Māras Ošurokas, kas pēc pēkšņi atklātās slimības devās mūžībā pirms savas 51. dzimšanas dienas.

“Jā, viss notika strauji un negaidīti. Varu vien apstiprināt, ka Māras aiziešana mūžībā nav saistīta ar Covid-19. Pirms mēneša viņai mediķi pēkšņi atklāja slimību un ievietoja slimīcā. Māras ģimene šobrīd izvairās no publiskiem komentāriem,” portālam apollo.lv pastāstījusi Kārkliņa.

Astroloģes Māras Ošurokas dzīvība izdzisa slimnīcā, kur viņa mēnesi ārstējusies, cerībā uzveikt slimību. Taču šoreiz slimība izrādījās stiprāka. 7. maijā tuvākie cilvēki teica Mārai ardievas un atvadījās no viņas.

Guna Kārkliņa sarunā ar “Apollo.lv” atklāja, ka vēl tik nesen bija ar draudzeni vienojušās, satikties klātienē Māras dzimšanas dienā 11. maijā, bet liktenis lēma citādi un ieviesa savas korekcijas. Draudzenēm vairs nebija lemts satikties.

Lai arī Krievijas estrādes karalis Filips Kirkorovs nebija ieradies klātienē atvadīties no savas draudzenes Māras Ošurokas, viņš piemiņas vārdus savai ilggadējai latviešu draudzenei pauda sociālā tīkla “Instagram” profilā.

Abu starpā vairāku gadu garumā bija izveidojusies cieša un sirsnīga draudzība. Māra pat pēdējos gados bija uzņemta un darbojās Krievijas estrādes karaļa radošajā komandā “Philipp Kirkorov Production”. Viņa brauca līdzi Kirkorovam uz koncerttūrēm gan Krievijā, gan arī Bulgārijā.

Ik rudeni, kad Māra atgriezās no Sočiem, kur norisinājās jauno mūziķu festivāls “Jaunais Vilnis”, viņa bija ne tikai brūni iedegusi Melnās jūras piekrastē, bet uzkrājusi arī pozitīvas emocijas.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Fenšui figūriņas, kas piesaista veiksmi un mīlestību. Iesaka astroloģe Ošuroka

Kā darbojas tava vārda sargājošais spēks, skaidro astroloģe Māra Ošuroka

Pievienot komentāru