VIDEO: Rīgas domniecei Brantei par frizēšanos mežā draud nepatikšanas


Rīgas domes deputāte Ieva Brante “Facebook” publiskojusi video, kurā viņa, sēžot mežā, saņem friziera pakalpojumus. Aprakstā Brante min savu neizpratni pret Covid-19 ierobežojumiem. Savukārt Valsts policija par notikušo ir uzsākusi administratīvo procesu.

“… mani mudināja iekšējā pārliecība un neizpratne par valdības ierobežojumiem, kas, manuprāt, ir haotiski un objektīvi nepamatoti. Piem., masāžu ārstniecības iestādē es varu saņemt, bet pie savas masieres kabinetā – nē. Podologs klīnikā turpina darbu, bet salonā pedikīra/manikīra speciālists un frizieri strādāt nedrīkst. CSDD turpina pieņem autobraukšanas eksāmenus, bet braukšanas apmācības instruktoriem darbs ir liegts. Tādu piemēru daudz.

Šāds neloģiskums valdības lēmumos veicina sabiedrības neuzticēšanos valsts varai. Apšaubāmi un objektīvi nepamatoti lēmumi veicina sabiedrības nevēlēšanos tos pildīt. Es nenoliedzu K19 un neapstrīdu vakcinēšanos svarīgumu un vajadzību.

Es neaicinu gāzt valdību vai atlaist Saeimu. Neaicinu sabiedrību uz nemieriem. Es aicinu valdību uz pārdomātiem un loģiskiem lēmumiem, kas pamatoti mūsu un citu valsts pieredzē un zināšanās. Es aicinu politiķus uz jēgpilnu diskusiju bez skaļiem saukļiem, bet ar konkrētos skaitļos balstītu un caurspīdīgu procesu visas sabiedrības labā.

Es aicinu sabiedrību būt pilsoniski atbildīgai, gudrai un modrai. Jo? Jo šie valdības lēmumi nosaka mūsu dzīvi šodien un noteiks rīt. Šodien mežā griezu matus.”

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru