Dzīvokļa remonts: 8 galvenās kļūdas, ko pieļauj daudzi

Remontēt dzīvokli nekad nav viegli. Tas prasa gan finanšu ieguldījumus, gan ievērojamus garīgos centienus. Lai šis process būtu pēc iespējas ērtāks, jāizvairās no visbiežāk pieļautajām kļūdām.

1. Nepareiza remonta secība

Pirms galveno darbu sākuma jums ir rūpīgi jāpārdomā un jāizstrādā detalizēts jūsu darbību plāns, pretējā gadījumā vēlāk var rasties situācija, kad kaut kas ir jādemontē vai jāinstalē no jauna. Pareiza secība parasti ir šāda:

  • sienu nojaukšana (ja nepieciešams) un / vai jaunu starpsienu ierīkošana;
  • logu un durvju nomaiņa;
  • ūdensvadu, ventilācijas un elektroinstalācijas sistēmu ierīkošana;
  • sienu izlīdzināšana;
  • grīdu ieliešana;
  • apdares darbi.

2. Kļūdas virtuves remontā

To ir ļoti daudz- no nepareiza rozešu skaita vietās līdz dīvainam flīžu novietojumam pie izlietnes. Pievērsīsim uzmanību vēl diviem pamata elementiem – nepraktiskas grīdas un tvaika nosūcēja uzstādīšana.

Teiksim uzreiz, ka laminātam virtuvē nav vietas. Jā, tas ir skaisti, bet ar to var būt daudz papildu problēmu. Ja jums plīsīs caurules, koka dēļi var uzbriest no iekšpuses uz āru mitruma ietekme. Un plīstoši trauki var atstāt uz virsmas defektus plaisu un skrāpējumu veidā.

Kas attiecas uz nosūcēju- standarta risinājums ir neglīta gofrēta caurule. Vai nav labāk ieplānot īpašu kastīti, kurā tā tiks paslēpta? Un jau balstoties uz tās atrašanās vietu, tiks piestiprināti virtuves skapīši.

3. Neefektīva telpas izmantošana vannas istabā

Interesants risinājums ir izmantot vietu zem vannas, lai uzglabātu mazgāšanas līdzekļus. Attiecībā uz sienu pārklājumu, flīzes kalpo kā universāls materiāls. Nekad pilnībā nenoslēdziet cauruļu atrašanās vietas, lai gadījumā, ja kaut kas ar tām atgadītos, nenāktos izjaukt visu vannas istabu. Izveidojiet šahtas, ko noslēdziet ar īpašām plastmasas durvīm.

4. Garderobes trūkums

Atsevišķa garderobe, šķiet, ir greznība nelielu dzīvokļu īpašniekiem. Bet, ja īpašniekiem ir iespēja izcīnīt vismaz papildu 50 cm, tad noteikti par to jāpadomā. Istabas izmēram atņemtā telpa to būtiski neietekmēs, bet nākotnē var atbrīvoties no lietu uzglabāšanas problēmas.

5. Maza boilera izvēle

Protams, divu cilvēku ģimenei milzu boileris nav vajadzīgas. Bet kas notiks, kad iedzīvotāju skaits pieaugs un parādīsies bērni? Atbilde ir vienkārša – vienkārši nepietiks karstā ūdens, un jums būs jāsadala grafiks vannas istabas apmeklējumam vai jāgaida, līdz boileris atkal uzsils. Neaizmirstiet par šī aprīkojuma uzstādīšanu. Būs nepieciešama atsevišķa rozete un atcerieties, ka labāk boileri nestiprināt pie ģipškartona sienas, tas nav droši.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru